Regulamin pobierania bonów rabatowych TravelPartner.pl:
 1. Bony wydawane są przez firmę Trivium Travel Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-718) przy ul. Myśliwskiej 68/404, właściciela serwisu internetowego TravelPartner.pl i pobierzbon.pl.
 2. W celu pobrania bonu rabatowego należy poprawnie wypełnić formularz znajdujący się na stronie pobierzbon.pl, wpisując poprawnie
  i zgodnie z prawdą swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail.
 3. Jedna osoba może pobrać jeden bon o wybranym nominale zaznaczając swój wybór pod obrazkiem z daną wartością bonu.
 4. Osoba pobierająca bon jest zobowiązana do zaakceptowania regulaminów pobierania i korzystania z bonów rabatowych TravelPartner.pl oraz wyrażenia zgody na przetwarzanie jej danych przez Trivium Travel Sp z o.o. zgodnie z przepisami właściwej Ustawy.
 5. Bony przesyłane są w formacie plików .pdf drogą mailową na adres e-mail podany podczas wypełniania formularza.
 6. Jeśli po kilku godzinach od wypełnienia formularza nie otrzymali Państwo od nas wiadomości e-mail z bonem rabatowym prosimy o kontakt
  z nami drogą mailową na adres: biuro@travelpartner.pl

Regulamin korzystania z bonów rabatowych TravelPartner.pl:
 1. Bony rabatowe TravelPartner.pl występują w 9 nominałach: 5, 10, 15, 20, 30, 50, 75, 100 i 200 PLN.
 2. Bony mogą być przekazane w formie elektronicznej, bądź papierowej.
 3. Bony można wykorzystywać tylko na stronie TravelPartner.pl do rezerwacji hoteli w Polsce lub za granicą na dowolny termin (także wykraczający poza termin ważności bonu o ile rezerwacji dokonano przed upływem terminu ważności bonu)
 4. Każdy bon ma swój unikalny numer (kod). W momencie rezerwacji na stronie internetowej należy w odpowiednim miejscu wpisać jego kod
  i potwierdzić jego użycie kliknięciem w przycisk "zatwierdź". W przypadku dokonywania rezerwacji przez telefon należy przekazać pracownikowi naszego Biura Obsługi Klienta kod bonu rabatowego.
 5. Na każdym bonie jest podany termin jego ważności. Po jego upływie wykorzystanie bonu nie będzie możliwe.
 6. Bony rabatowe TravelPartner.pl o danym nominale można wykorzystywać przy rezerwacjach o określonej wartości
  i tak:
  • bon o nominale 5 PLN można wykorzystać przy rezerwacji o wartości powyżej 100 PLN,
  • bon o nominale 10 PLN można wykorzystać przy rezerwacji o wartości powyżej 150 PLN,
  • bon o nominale 15 PLN można wykorzystać przy rezerwacji o wartości powyżej 200 PLN,
  • bon o nominale 20 PLN można wykorzystać przy rezerwacji o wartości powyżej 300 PLN,
  • bon o nominale 30 PLN można wykorzystać przy rezerwacji o wartości powyżej 450 PLN,
  • bon o nominale 50 PLN można wykorzystać przy rezerwacji o wartości powyżej 700 PLN,
  • bon o nominale 75 PLN można wykorzystać przy rezerwacji o wartości powyżej 1000 PLN,
  • bon o nominale 100 PLN można wykorzystać przy rezerwacji o wartości powyżej 1500 PLN,
  • bon o nominale 200 PLN można wykorzystać przy rezerwacji o wartości powyżej 3000 PLN.
 7. Przy jednej rezerwacji można wykorzystać tylko jeden bon o właściwym nominale.
 8. Bon jest jednokrotnego użytku, nie można go wykorzystywać przy więcej niż jednej rezerwacji, chyba że rezerwacja przy której wykorzystano bon została później anulowana (dotyczy rezerwacja opłacanych zwykłym przelewem lub przekazem pocztowym na konto). Wówczas w razie wystąpienia problemów z ponownym korzystaniem z bonu prosimy o kontakt celem aktywacji bonu lub wydania kolejnego o tym samym nominale. W przypadku anulacji rezerwacji opłaconej natychmiast online (kartą kredytową lub e-transferem z banku) wykorzystany w niej bon przepada.
 9. Bon można wykorzystać tylko przy rezerwacji ofert online oznaczonych w wynikach wyszukiwania znaczkiem bonu:
  Na chwilę obecną bony rabatowe można realizować przy rezerwacji ofert z systemów: PTQV, eTravel, HRS i Booking (opcja płatności za rezerwację tylko tradycyjnym przelewem bankowym, nie można zrealizować bonu płacąc podczas procesu dokonywania rezerwacji np. kartą kredytową) oraz Trivium i TravelPartner (wszystkie formy płatności, w tym karta kredytowa).
 10. Bony można wykorzystywać tylko przy rezerwacji ofert z cenami podanymi w PLN. Jeśli przy wyszukiwaniu określiliśmy walutę na EUR lub USD, wykorzystanie bonu nie będzie możliwe.
 11. Istnieje możliwość wymiany bonu rabatowego na bon o mniejszym nominale lub wymiany/połączenia kilku bonów o mniejszych nominałach na bon o większym nominale. Osoby zainteresowane taką wymianą prosimy o kontakt drogą mailową na adres: biuro@travelpartner.pl
 12. Łączenie rabatu z bonu z innymi zniżkami, kartami rabatowymi, wynegocjowanymi zniżkami czy prowizjami dla firm, nie jest możliwe.
 13. Bonów nie można wymienić na ekwiwalent pieniężny. Nie ma możliwości refundowania wartości bonu (zwrotu gotówki) w przypadku anulacji wcześniej dokonanej rezerwacji.
 14. Jeśli podczas dokonywania rezerwacji z wykorzystaniem bonu rabatowego wystąpił jakikolwiek błąd prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.


Instrukcja wykorzystywania bonów rabatowych